Сьогодні люди живуть у досить швидкому ритмі. Всі кудись поспішають, біжать, їдуть… В наш час при потребі кудись поїхати це зовсім зробити не складно, як, наприклад, 20 років тому. Кожного дня ходять потяги, їздять рейсові автобуси, а також є приватні перевізники, які пропонують скористуватися своїми послугами.

Луцьк Експрес – це один з кращих перевізників на території України. Підприємство вже досить тривалий час на транспортному ринку, й за цей час вже встигло завоювати досить велику аудиторію пасажирів, клієнтів.

Все це завдяки тому, що Луцьк Експрес пропонує тільки кращі умови для перевезення. Будучи лідером серед перевізників, підприємство забезпечує своїх пасажирів тільки надійним та зручним транспортом. Луцьк Експрес має власний автомобільний парк, який постійно оновлюється.

Також висококваліфікований персонал гарантує оперативність і безпеку вашого пересування. Вам завжди дадуть рекомендації щодо того, коли краще їхати, дадуть відповіді на всі питання, які пов’язані з перевезенням.

Луцьк Експрес має ряд переваг перед іншими видами транспорту та перевізниками, а саме:

- сучасні мікроавтобуси, які укомплектовані кондиціонерами, телевізором, DVD, а також зручними сидіннями, й багато чим іншим;
- кваліфіковані водії, які мають досить великий водійський стаж, та не одну сотню тисяч кілометрів за своєю спиною;
- багаторічний досвід роботи підприємства та заслужена, надійна репутація лідера пасажирських перевезень по Україні;
- сформована перевірена маршрутизація, яка економить час клієнтів.

Луцьк Експрес завжди ставить перед собою задачу, яка полягає у комфорті та зручності пересування пасажирів транспортними засобами підприємства. Адже всі мікроавтобуси перевізника мають різноманітну місткість та наділені тільки вищим рівнем комфорту.

Також, при перевезенні, водій робить зупинки, на яких пасажирам Луцьк Експрес видають безкоштовну каву та чай.

З нашою компанією Ваша подорож гарантовано стане швидкою, безпечною і залишить вам тільки позитивні емоції.

Луцьк Експрес має графік пасажирських перевезень, який ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням - http://lutskexpres.ub.ua/category, або зателефонувавши за телефонами - +38 (0332) 78-24-88, +38 (068) 139-60-58, +38 (050) 940-16-16, +38 (067) 268-03-02, +38 (093) 694-18-14.

Луцьк Експрес завжди працює тільки для своїх клієнтів, і бажає тільки позитивних, комфортних поїздок, тому робить для цього абсолютно все, аби пасажири були задоволені поїздкою.

Якщо ви бажаєте комфортного, спокійного та безпечного перевезення – Луцьк Експрес вам допоможе! Тільки тут враховані всі побажання клієнтів!