"Є ще порох в порохівницях" - думаєш відразу, як тільки бачиш на вітчизняних дорогах старенький, тисячу разів ремонтований ПАЗ. І добре, якщо цю радість доводиться бачити, а не їхати в ній. На превеликий жаль, у сфері пасажирських перевезень в Україні вибоїн вистачає!

Але сьогодні - не про них. Поговоримо краще про перевізників, з якими їздити не варто, а з якими - навіть треба!

Як заїхати з Києва в Харків за чотири доби?

Якщо у вас такий гіркий досвід був, то ви як ніхто краще розумієте, що це за відчуття... Коли ти ніби зовсім і не пасажир громадського транспорту, а безпосередній учасник Дакару. Коли кожен "грішок" дорожніх служб відчуваєш власною спиною. І ціною кількох власних омертвілих нервових клітин переконуєшся, що година - це ціла вічність. Бо японським експресом за той відрізок часу - можна було півсвіту об'їздити... І переконуєшся, що в автобусі місць для сидіння цілих - 40.

Якщо такий екстрім вам вдавалось оминати десятими дорогами, то ви - щасливчик. Проте, ті, кому пощастило менше - не переймайтесь. Ринок пасажирських перевезень в Україні має свої альтернативні рішення. Не все втрачено, як то кажуть.

Однією із фірм України, що здійснює пасажирські перевезення, роблячи цю сферу кращою, є наша компанія. На "спідометрі" компанії тисячі кілометрів досвіду. Підприємство з потужнім потенціалом, стрімкою динамікою розвитку сміливо утримує імідж надійного перевізника.

Компанія: королі не ходять пішки! Пішки ходять пішаки!

Що наша компанія не може пообіцяти своїм клієнтам? Поїздку у стилі а ля "no coments"... Натомість, ви отримуєте поїздку у зручному комфортабельному мікроавтобусі, зручний та широкий розклад руху, компетентність та комунікабельність працівників, ЗНИЖКИ, зручну систему замовлення квитків... Наша компанія турбується про сервіс пасажирських перевезень. Автопарк компанії постійно поповнюється новими мікроавтобусами, періодично впроваджуються нові рейси, для ще більшої зручності. Так, нещодавно було створено чотири нові рейси в аеропорт (з аеропорту) Бориспіль.

З якими перевізниками їздити не варто - цього ми вам з етичних міркувань не скажемо. Але щиро радимо користуватися нашими послугами. Адже те, що наша компанія - це вибір тисяч, погодьтесь, - показник! Наша компанія - це команда з якою приємно, вигідно, швидко і зручно їздити. Втім, що тут говорити - переконайтесь самі!

P.S. Маєте питання, бажаєте забронювати квитки чи уточнити розклад маршрутів - телефонуйте.