Компанія: коротко про головне!

Поїздки – це завжди досить значна трата грошей, адже сюди входять кошти не тільки за проїзд, але й проживання та харчування, й на інші нагальні потреби. Як же зекономити? Яким транспортом добиратися? На всі ці та інші питання вам відповість автоперевізник.

Підприємство з моменту свого заснування зарекомендувало себе як надійний та відповідальний перевізник. Фірма має власний автопарк. Всі машини Луцьк Експрес знаходяться у відмінному стані, тому пасажирські перевезення максимально безпечні.

Комфорт в салонах мікроавтобусів - досить значна перевага! Тут на пасажирів чекають не тільки зручні та м'які стільці, а й кондиціонер охолодження повітря, аудіо- та відеотехніка та багато іншого, що зробить поїздку зручною та цікавою!

Основою успіху, а також гарантією безпеки перевезень є кваліфіковані спеціалісти. На підприємстві працюють тільки професіонали, адже до підбору персоналу перевізник ставиться досить серйозно та відповідально! Перевезеннями пасажирів займаються водії, які досить досвідчені, й "намотали" не одну тисячу кілометрів за своє професійне життя!

Водії та автотранспорт перед кожною поїздкою проходять спеціальний контроль, який визначає готовність до пасажирських перевезень.

Увага! Знижки, акції, цікаві пропозиції!

Для того, щоб забронювати квиток або ж замовити місце для поїздки, звертайтеся за телефонами, які вказані у контактній інформації.

При купівлі квитка пропонуємо тільки найбільш доступні ціни та знижки. Наприклад, для постійних клієнтів кожна 10-та поїздка безкоштовна. Це ніби як накопичувальний бонус, який дає можливість зекономити.

Також ми пропонуємо таку систему, як «персональний код». Він в першу чергу потрібен для того, щоб отримати безкоштовну поїздку, а також завдяки ньому на кожну поїздку пасажир отримує знижку 5 гривень.

Досить часто люди мають певну ціль, й рухаються до неї. Так само й з квитками, які купуються у касах, для того щоб зекономити – перевізник пропонує купувати проїзні квитки у два боки відразу. В такому випадку пасажир отримує 10% знижки від вартості обох квитків!

Також ми дбаємо про людей похилого віку – пенсіонерів, та студентів, які бажають чим частіше їздити до себе додому. Для пасажирів цих категорій теж діє цікава пропозиція – «- 10 гривень» від квитка.

І ще одна дуже хороша цікава послуга є у перевізника – у нічний час доби перевезення пасажирів по місту Луцьк – БЕЗКОШТОВНЕ!

Наша компанія – це один з кращих перевізників на території України. Підприємство завжди викладається на всі 100%, аби виконати свою роботу так, щоб кожен клієнт, пасажир не тільки залишився задоволеним якістю перевезення, а ще й рекомендував своїм друзям та знайомим.

Скористайтеся пасажирськими перевезеннями та використайте усі переваги поїздки! Адже будь-яка поїздка на автотранспорті компанії - це гарантія комфорту, заощадження коштів та відмінний настрій в дорозі!